DZ23C43-HE3-18
MFR.Part #
DZ23C43-HE3-18
JLCPCB Part #
C5627982
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@32V 100Ω 300mW 375Ω 40.85V~45.15V 43V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS