AZ23B12-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23B12-HE3-18
JLCPCB Part #
C6508529
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@9V 11.76V~12.24V 12V 20Ω 20Ω 300mW ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS