AZ23C43-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C43-HE3-18
JLCPCB Part #
C6863361
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@32V 300mW 40.85V~45.15V 43V 60Ω 97Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS