RN60C3322FB14
MFR.Part #
RN60C3322FB14
JLCPCB Part #
C1416082
Description
-65℃~+175℃ 250mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors