RER40F4R32MC02
MFR.Part #
RER40F4R32MC02
JLCPCB Part #
C1571295
Description
4.32Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance