DZ23C36-G3-18
MFR.Part #
DZ23C36-G3-18
JLCPCB Part #
C5627950
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@27V 250Ω 300mW 34.2V~37.8V 36V 90Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS