BZX84B4V3-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B4V3-G3-08
JLCPCB Part #
C5956953
Package
SOT-23-3
Description
300mW 3uA@1V 4.3V 90Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS