MAL205654683E3
MFR.Part #
MAL205654683E3
JLCPCB Part #
C1611977
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 12000hrs@85℃ 28mΩ@100Hz 35mm 5.88A@100Hz 52mm 68000uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS