DZ23C39-G3-18
MFR.Part #
DZ23C39-G3-18
JLCPCB Part #
C6606774
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@29V 300mW 39V 90Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS