DZ23C15-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C15-E3-18
JLCPCB Part #
C7269433
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@11V 15V 300mW 30Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS