DZ23C13-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C13-E3-18
JLCPCB Part #
C7269431
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@10V 13V 25Ω 300mW SOT-23-3 Zener Diodes ROHS