DZ23C10-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C10-E3-18
JLCPCB Part #
C6545503
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100nA@7.5V 10V 15Ω 300mW 70Ω 9.5V~10.5V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS