DZ23C11-HE3-08
MFR.Part #
DZ23C11-HE3-08
JLCPCB Part #
C5681038
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@8.5V 11V 20Ω 300mW SOT-23-3 Zener Diodes ROHS