Y402220R0000C9W
MFR.Part #
Y402220R0000C9W
JLCPCB Part #
C4308230
Description
-55℃~+150℃ 200mW 20Ω ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS