BZX84C2V4Q-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C2V4Q-13-F
JLCPCB Part #
C5584802
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 300mW 50uA@1V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS