D101J29C0GF6UJ5RXH
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D101J29C0GF6UJ5RXH
Description
100pF 50V 5mm 7.5mm NP0、C0G ±5% - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS