Y010320R0000Q9L
MFR.Part #
Y010320R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1493947
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 2W ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS