AZ23B5V1-E3-18
MFR.Part #
AZ23B5V1-E3-18
JLCPCB Part #
C6508566
Description
1 Pair Common Anode 100nA@800mV 300mW 5.1V 60Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS