DFNA5001FT1
MFR.Part #
DFNA5001FT1
JLCPCB Part #
C1739809
Package
VDFN-8
Description
100mW 4 5kΩ 8 ±1% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS