DFNA5000CT1
MFR.Part #
DFNA5000CT1
JLCPCB Part #
C7265134
Package
DFN-8(4x4)
Description
4 500Ω 50mW 8 ±0.25% ±25ppm/℃ DFN-8(4x4) Resistor Networks, Arrays ROHS