CW0108R200JE73
MFR.Part #
CW0108R200JE73
JLCPCB Part #
C1811625
Description
-65℃~+350℃ 13W 8.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS