ERC553K0100BEEB600
MFR.Part #
ERC553K0100BEEB600
JLCPCB Part #
C3563745
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS