CW0102R200JE73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW0102R200JE73
JLCPCB Part #
C3513030
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 2.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS