CW0107K230KE73
MFR.Part #
CW0107K230KE73
JLCPCB Part #
C1813983
Description
-65℃~+350℃ 13W 7.23kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS