CW00525K00JS73
MFR.Part #
CW00525K00JS73
JLCPCB Part #
C1814140
Description
25kΩ 6.5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors