RER75F1R50RCSL
MFR.Part #
RER75F1R50RCSL
JLCPCB Part #
C1573193
Description
1.5Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance