CW0052K500JS73
MFR.Part #
CW0052K500JS73
JLCPCB Part #
C1805024
Description
2.5kΩ 6.5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors