Y006033K3300T2L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y006033K3300T2L
JLCPCB Part #
C1466198
Package
Plugin,D6.6xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 250mW 33.33kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors