Y16225K60000T0L
MFR.Part #
Y16225K60000T0L
JLCPCB Part #
C1486537
Description
-55℃~+150℃ 5.6kΩ 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors