CRCW25128R20JNEG
MFR.Part #
CRCW25128R20JNEG
JLCPCB Part #
C2074934
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS