SLR1TTE124J
MFR.Part #
SLR1TTE124J
JLCPCB Part #
C4049102
Description
-55℃~+180℃ 120kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS