Y145511K4199T9W
MFR.Part #
Y145511K4199T9W
JLCPCB Part #
C4197579
Description
-55℃~+150℃ 11.4199kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS