CRCW25122R20JNEG
MFR.Part #
CRCW25122R20JNEG
JLCPCB Part #
C2074776
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS