Y16364K32500F9R
MFR.Part #
Y16364K32500F9R
JLCPCB Part #
C4092782
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.325kΩ Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS