CRCW251236R0JNEGHP
MFR.Part #
CRCW251236R0JNEGHP
JLCPCB Part #
C4000429
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 36Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS