CMS-R050-1.0
MFR.Part #
CMS-R050-1.0
JLCPCB Part #
C6485720
Description
-65℃~+170℃ 2.5W 50mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS