BYS10-45-E3/TR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYS10-45-E3/TR
JLCPCB Part #
C469329
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.5A 40A 45V 500mV@1A 500uA@45V SMA(DO-214AC) Schottky Diodes ROHS