RN60C2651BB14
MFR.Part #
RN60C2651BB14
JLCPCB Part #
C1402056
Description
-65℃~+175℃ 2.65kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors