CRCW080518R0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW080518R0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4035425
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS