Y144229K3170T0L
MFR.Part #
Y144229K3170T0L
JLCPCB Part #
C1486264
Description
-55℃~+125℃ 29.317kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors