CRCW0603200KJNTB
MFR.Part #
CRCW0603200KJNTB
JLCPCB Part #
C4081129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount