RG1608P-7871-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608P-7871-W-T1
JLCPCB Part #
C1707670
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS