TNPW060327K1BHTA
MFR.Part #
TNPW060327K1BHTA
JLCPCB Part #
C1719142
Description
-55℃~+125℃ 100mW 27.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount