RNC70H1913FRRE6
MFR.Part #
RNC70H1913FRRE6
JLCPCB Part #
C3424501
Description
-65℃~+175℃ 191kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors