DZ23C20-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C20-HE3-18
JLCPCB Part #
C6234313
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@15V 20V 300mW 50Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS