CPR105R600JE10
MFR.Part #
CPR105R600JE10
JLCPCB Part #
C1485372
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 5.6Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS