RNC55J1553BSRE7
MFR.Part #
RNC55J1553BSRE7
JLCPCB Part #
C6277371
Description
-65℃~+175℃ 125mW 155kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors