H4P226KDCA
MFR.Part #
H4P226KDCA
JLCPCB Part #
C1409255
Description
-55℃~+155℃ 1W 226kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS