Y00076K50000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00076K50000F9L
JLCPCB Part #
C1461910
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 6.5kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS