CPR105R000KE10
MFR.Part #
CPR105R000KE10
JLCPCB Part #
C1485444
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 5Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS